OBAVIJEST O POČETKU

Autor: Joško Brtan, 4. 9. 2020.

Nastava u novoj školskoj godini 2020./2021. započeti će u ponedjeljak  07. 09. 2020. godine. Nastava će se održavati prema slijedećem rasporedu smjena:

• Učenici viših razreda pohađaju nastavu u jutarnjoj smjeni s početkom u 0800 sati do 12:30 sati

• Učenici 1. razreda u školu će doći sa jednim roditeljem u hol škole u:

• 1.a u 10:30
  • 1.b u 11:30
  • 1.c u 12:30

• Učenici nižih razreda, (osim samo u ponedjeljak prvog) nastavu će pohađati trajno u popodnevnoj smjeni od 13:30 sati.
  • Prijevoz učenika usklađen je s epidemiološkim mjerama i smjenama učenika. Relacije su razdvojene: Ujutro Torovi Kosa istok jedan i Kosa zapad drugi autobus, Granda-Kumenat treći autobus i Jankolovica –Raštane četvrti autobus.  Popodne za učenike nižih razreda dva autobusa.
  • Učenici će u školu ulaziti  na tri jasno označena ulaza, bez čekanja u redovima počevši 20 minuta prije početka smjene. Učionice su jasno označene. Prilikom ulaza moraju preći preko dezinfekcijske barijere i prije ulaska u učionicu dezinficirati ruke. Roditelji su dužni izmjeriti svome učeniku temperaturu i zapisati je sa datumom u bilježnicu za tu namjenu .
  • Nastava je organizirana u blok satovima, bez zvonjenja i okupljanja učenika. Veliki odmor učenici će provesti s predmetnim nastavnikom i sa sobom ponijeti marendu. Nije dopušteno napuštanje školskog dvorišta.
  • Učenici sjede svatko u svojoj klupi na propisanome razmaku i učionice se ne mijenjaju (svaki odjel ima svoju stalnu učionicu i u predmetnoj nastavi maksimalno 3 učitelja u danu).
  • Uporaba sanitarnih prostora podijeljena je po odjelima i uzrastima, jasno označena razrednim odjelima. Učenici će na WC ići u ograničenom broju uz obvezno pranje ruku i dezinfekciju.
  • Roditelji u školu smiju ući samo u iznimnim slučajevima uz prethodnu najavu i obvezno nošenje maske. Za bilo kakve potvrde prethodno se moraju najaviti.

Svim učenicima i roditeljima želim ugodan i uspješan početak nove školske godine 2020./2021.

RAVNATELJ ŠKOLE:

Jordanko Miloš, prof.