Osnovna škola Biograd

BOŽIĆNA ČESTITKA UČITELJICA I UČENIKA PŠ GORNJE RAŠTANE

Autor: Kristina Nevjestić, 22. 12. 2020.

U ozračju nadolazećih blagdana učenici PŠ Raštane Gornje zajedno sa svojim učiteljicama Martom Banović i Katarinom Katičin prigodno su obilježili vrijeme Adventa kreativnim radionicama, uređenjem razrednih panoa i učionica.
Kažu da je prosinac najljepši mjesec u godini. Mjesec veselja, svjetla, topline i nade. To je vrijeme darivanja i onaj period u godini kad se više okrećemo svojim bližnjima i provodimo vrijeme u krugu obitelji. Ova godina je bila posebna, drugačija od svih ranije. Godina prepuna izazova, prepreka i iznenađenja, ali isto tako i prilika da postanemo bolji, da pokažemo više pažnje, razumijevanja, tolerancije i empatije kako za naše bližnje tako i za kolege na poslu, susjede, prijatelje.
Pjesmom, plesom, stihovima, slikanjem , crtanjem i sa puno smijeha i šale kreirali smo naš mali mikrosvijet otporan na sve vanjske izazove i pesimistične svakodnevne priče.
Nadamo se da ćemo Vam ovim fotografijama uspjeti prenijeti barem dio atmosfere u našoj školi.

Želimo svima miran i lijep Božić kao i puno zdravlja i radosti u Novoj godini!

Za više fotografija kliknite više...

UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE BOLESTI COVID-19 VEZANO UZ RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

« Listopad 2021 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Biograd / Dr. Franje Tuđmana 27, HR-23210 Biograd / www.os-biogradnamoru.skole.hr / os.biograd@os-biogradnamoru.skole.hr