Osnovna škola Biograd

Rokovi upisa u školskoj godini 2015./2016.

Ljetni upisni rok

Opis postupaka                                                                                               Datum

Početak prijava kandidata u sustav (www.upisi.hr)                  25. 5. 2015.

napomena : Molimo učenike da provjere ispravnost svog korisničkog imena  i lozinke.

Početak prijava obrazovnih programa                                    26. 6. 2015.

Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere    30. 6. 2015.

Provođenje dodatnih ispita i provjera                    01. 7. - 6. 7. 2015.

Rok za dostavu dokumentacije redovitih učenika (razredniku u školu)  do 26. 6. 2015.

Završetak odabira obrazovnih programa i početak ispisa prijavnica      08. 7. 2015.

Krajnji rok za potpisivanje prijavnica                                                 10. 7. 2015.

Objava konačnih ljestvica poretka                                                    11. 7. 2015.

Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja srednje škole (potvrda liječnika školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) i dostava potpisanog obrasca o upisu u 1. razred srednje škole (upisnica – učenici ih sami ispisuju iz sustava e-upisa) u srednju školu u koju se učenik upisao.

13. - 17. 7. 2015.
Objava slobodnih mjesta za jesenski rok                                             21. 7. 2015.

Dokumentacija koja se dostavlja razredniku u osnovnu školu

Dokumentacija koju treba do 26. 6. 2015. godine dostaviti razredniku u osnovnu školu :

- liječničku potvrdu o dugotrajnoj težoj bolesti jednoga i/ili oba roditelja

- potvrdu o dugotrajnoj nezaposlenosti oba roditelja iz područnoga ureda Hrvatskoga  zavoda za zapošljavanje

- potvrdu o korištenju socijalne pomoći; rješenje ili drugi upravni akt centra za socijalnu skrb ili nadležnoga tijela u jedinici lokalne ili područne (regionalne) jedinice i Grada Zagreba o pravu samohranoga roditelja u statusu socijalne skrbi izdanih od ovlaštenih službi u zdravstvu, socijalnoj skrbi i za zapošljavanje (ako kandidat živi uz samohranoga roditelja (roditelj koji nije u braku i ne živi u izvanbračnoj zajednici, a sam se skrbi o svome djetetu i uzdržava ga) korisnika socijalne skrbi)

- potvrdu o smrti roditelja (preslika smrtovnice)

- potvrdu nadležnoga centra za socijalnu skrb da je kandidat korisnik socijalne skrbi (ako je kandidat dijete bez roditelja ili odgovarajuće roditeljske skrbi)

- preporuku Vijeća romske nacionalne manjine odnosno registrirane romske udruge

UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE BOLESTI COVID-19 VEZANO UZ RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

« Listopad 2021 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Biograd / Dr. Franje Tuđmana 27, HR-23210 Biograd / www.os-biogradnamoru.skole.hr / os.biograd@os-biogradnamoru.skole.hr